Obchodní centra Aupark a Futurum

Nákupní centrum nemusí být jen místem plným nudy. Nákupní centra Aupark a Futurum v sobě ukrývají i poměrně dost zábavy!

OC Aupark

Aupark je moderní obchodní centrum v Hradci Králové poblíž hlavního nádraží, kde krom parádních obchodů najdete i super místa pro setkávání s rodinou nebo přáteli nad kafíčkem nebo něčím dobrým na zub. Navíc se tu pravidelně konají nejrůznější akce pro celou rodinu, ať už jsou to dny zaměřené na zdraví a prevenci, nákupní víkendy, módní show, výstavy, freestyle akce nebo třeba svatební veletrh.

A k tomu všemu vám po celé letní prázdniny zpestří návštěvu také minigolf, který je netradičně umístěn do prostor obchodního centra. Zahrát si můžete od 9 do 21 hodin a vstupné je zdarma. Minigolf se skládá ze šesti stanovišť, která se nachází uvnitř centra, proto vám nezkazí hru ani rozmary letního počasí. Hole a míčky vám navíc půjčíme zdarma. Schválně, na kolik úderů trefíte jamku? Za fotku vaší hry, kterou se prokážete v Turistickém informačním centru na Eliščině nábřeží v Hradci, navíc dostanete Gustíkovu samolepku do hrací karty. 😊

OC Futurum

Již od roku 2000 je obchodní a zábavní centrum Futurum Hradec Králové místem nákupů, volnočasových aktivit a setkávání. Ve více než stovce obchodů najdete nejen super módní kousky, ale taky hračky, drogošku nebo třeba něco na zub. Samozřejmostí je řada služeb – od kadeřnictví, přes manikúru, až po čištění oděvů nebo třeba hlídání dětí.

Popcorn pak můžete zakousnout při nějakém promítání v multikině CineStar a celé tohle fajnové dostaveníčko zakončit u stanoviště Plyš&Go, což jsou suproví plyšoví jezdci, na kterých můžete objezdit třeba celé patro. A když se nimi nakonec vašeho řádění vyfotíte, získáte v Turistickém informačním centru na Eliščině nábřeží v Hradci samolepku do vaší hrací karty!

 • Otevírací doba Auparku

  Obchody PO-NE  9:00-21:00
  Supermarket PO-SO 7:00-21:00, NE 8:00-21:00

  Otevírací doba Futura

  Obchody PO-NE  9:00-21:00
  Hypermarket PO-NE 6:00-22:00

Doporučujeme návštěvu za každého počasí, i kdyby třeba trakaře padaly. Předpověď počasí:

Doporučujeme návštěvu za každého počasí, i kdyby třeba trakaře padaly. Předpověď počasí: