Jak užíváte, kamarádi?

Tak jako letošní letní počasí je takový všelijaký… chvilku teplo, chvilku zima. Mně to vlastně může být fuk, lví kožich totiž zvládá všechno. Leckterýmu člověkovi ale třeba zrovna z kraje srpna mohla bejt tak trošku zima, kor když třeba zrovna vylezl z vody, nemám pravdu?

Nu což, teď je ric pic mega velkej hic, takže předpokládám, že by vás jeden takovej lví kamarád mohl najít třeba na koupálku. Dneska? Hmm? Nebo třeba v pátek? 🙂  A v sobotu bychom si spolu mohli dát jednu hledačku… schválně, kdo dřív najde Poklad na Stříbrném rybníku!

Vážně doufám, že pokud jsme se doteď nikde nepotkali, že se to povede v následujících dnech. Mrkněte na rozpis, kde mám v plánu být. Rád vás uvidím!

A pokud to nevyjde naživo, zkuste si mě najít v jiné podobě – letos mi to sluší na fotostěně, fotoplakátu i na škrabošce! Vyfoťte se se mnou a šup soutěžit! Vždyť vyhrát chce přece každý. Tak proč to nezkusit!

A ať už se válíte někde u moooře nebo třeba na louce na chalupě, hlavně když užíváte prázdnin!!! Protože prázdniny jsou moc fajn 🙂